WordPress Turkishost ile daha hızlı!

Türkiye lokasyonokasyonlu sunucular ile yüzde %100'e varan CPU destekli hosting paketleri ile WordPress'i zirvede kullanın. Şimdi sipariş verin ve deneyimi keşfedin.

+ Hemen Kurulum + %100 cPU Desteği + 15 Gün İade+ Otomatik Kurulum + 7/24 Teknik Destek
 • Ekonomik WordPress

  15.99$/yıllık

  “1” adet Web Sitesi

  satın al
 • WordPress Başlangıç

  25.99$/yıllık

  “2” adet Web Sitesi

  satın al
 • WordPress Süper

  49.99$/yıllık

  “5” adet Web Sitesi

  satın al
 • WordPress Pro

  69.99$/yıllık

  “10” adet Web Sitesi

  satın al
Özellikler I. Paket II. Paket III. Paket IIII. Paket
Disk Alanı 512 MB 1024 MB 2048 MB 4096 MB
Aylık Trafik 10 GB 25 GB 50 GB 75 GB
E-posta Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
FTP 1 Adet 2 Adet 5 Adet Limitsiz
MySQL 5.1 1 Adet 2 Adet 3 Adet 5 Adet
PHP 5.4.x
var
var
var
var
cPU Limiti %25 %50 Sınırsız cPU Sınırsız cPU
Size Özel IP Adresi
(+SEO)
yok
yok
yok
var
Ücretsiz Taşıma
yok
var
var
var
Haftalık Yedek
var
var
var
var
Otomatik WordPress
Kurulumu
var
var
var
var
Lokasyon Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye
İşletim Sistemi Linux Linux Linux Linux
cPanel Türkçe RVSkin
var
var
var
var
Teknik Destek
var
var
var
var
Geri Ödeme 15 Gün 15 Gün 15 Gün 15 Gün
Yıllık Fiyat 15.99 $
SATIN AL
25.99 $
SATIN AL
49.99 $
SATIN AL
69.99 $
SATIN AL

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Hosting paketlerinde her sitemin ayrı cPaneli olur mu?

Evet her sitenize ayrı ayrı cPanel hesabı tanımlanır sitelerinizi bu panellerden yada turkishost.com'daki özel müşteri panelinizden sitelerinizi ve e-postalarınızı yönetebilirsiniz.

Disk alanımı dosya paylaşım alanı veya dosya arşivim olarak kullanabilirmiyim?

Satın almış olduğunuz web hosting paketindeki alanınızı hizmet sözleşmemizde belirtilen şartlarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sitelerimin yedekleri alınıyor mu?

WordPress paketleriniz de haftalık olarak tüm sitelerinizin yedeği alınır ve bu yedekler her hafta yeni yedeğiniz ile değişir. İhtiyacınız olduğunda turkishost size yedeğinizi teslim eder.

Paket sürem bittiğinde ek süre veriliyor mu?

Turkishost.com'un önceliği müşterileri olduğu için hosting paketlerinde hizmetiniz sonlandığında size ek olarak 5 gün daha verir.

 • Tamamı Turkishost tarafından Türkçe’leştirilmiş cPanel, rVSkin arayüzü sayesinde kolay kullanımıyla kullanıcı dostu bir arayüzdür. Hosting ile ilgili tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

 • Gelişmiş Webmail arayüzü sayesinde epostalarınıza her yerden kolayca erişebilirsiniz. Eposta mesajları gönderebilir veya eposta iletilerinizi yanıtlayabilirsiniz.

 • E-posta Yöneticisi sayesinde e-posta hesaplarınızı açabilir, şifrelerini değiştirebilir, hesapları silebilir ve otomatik yanıtlayıcılar oluşturabilir, e-posta hesaplarınızı yönlendirebilirsiniz.

 • Turkishost’un gelişmiş spam korumasının yanı sıra cPanel üzerinde bulunan SpamAssassin sayesinde spam kutusu oluşturabilir, beyaz veya karalistelerinizi belirleyebilirsiniz.

 • Sitenizin istatistiklerini cPanel üzerinden kolayca analiz edebilir, cPanelinizde bulunan AWSTATS ile sitenizin ayrıntılı istatistiğini görebilirsiniz. Bandwith yönetiminden trafik akışınızı görebilirsiniz.

 • cPanel’linizden kolayca sitenizin yedeğini ihtiyacınız olduğunda alabilirsiniz. Tek tıklama ile bütün dosyalarınız ve veritabanlarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 • Dosya yöneticisi bir tık uzağınızda cPanel arayüzünde yer alan dosya yöneticisi ile kolayca dosyalarını yönetebilirsiniz, dosya yükleyebilir, silebilir, dosya oluşturabilir, zipli dosyalarınızı açabilirsiniz. Daha bir çok işlemi dosya yöneticisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 • Alan adı parketme özelliği sayesinde web sitenize birden fazla alan adı ile ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. Alt alan adları açabilir, park ederek eklediğiniz alan adlarına ait e-postalar oluşturabilirsiniz.

 • Veritabanı yönetimi ve veritabanı sihirbazı sayesinde kolayca veritabanları oluşturabilir, oluşturduğunuz veritabanlarına oluşturacağınız kullanıcı adlarına belirleyeceğiniz yetkilerle erişime izin verebilirsiniz. Uzaktan MySQL bağlantısı için belirleyeceğiniz ip adresi ile erişim sağlayabilirsiniz.

 • Güvenlik yönetimi sayesinde link koruması yapabilir, istediğiniz ip adreslerini engelleyebilir ve şifreli klasörler oluşturabilirsiniz. Böylece web sitenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.