Müşterilerinizi daha kolay yönetin!

Sitelerinizi yada müşterilerinizin hesaplarını tek panelden tamamen türkçe arayüz sayesinde daha kolay ve hızlı yönetin. Turkishost ile zamanın gerisinde kalma.

+ Anında Aktif + Türkçe cPanel + Size Özel Panel + Virüs Koruyucu + 7/24 Teknik Destek
 • 1 GB

  5 Domain

  Paket 1

  29.99 $
  yıllık
  SATIN AL
 • 2 GB

  10 Domain

  Paket 2

  49.99 $
  yıllık
  SATIN AL
 • 2 GB

  15 Domain

  Paket 3

  69.99 $
  yıllık
  SATIN AL
 • Sınırsız

  5 Domain

  Paket 4

  6.99 $
  aylık
  SATIN AL
 • Sınırsız

  10 Domain

  Paket 5

  9.99 $
  aylık
  SATIN AL
 • Sınırsız

  15 Domain

  Paket 6

  12.99 $
  aylık
  SATIN AL
Özellikler Paket 1 Paket 2 Paket 3 Paket 4 Paket 5 Paket 6
Disk Alanı 1 GB 2 GB 2 GB Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Aylık Trafik 50 GB 75 GB 100 GB Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Lokasyon Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye
E-posta Adeti Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Alan Adı Barındırma 5 Domain 10 Domain 15 domain 5 Domain 10 Domain 15 Domain
Alt Alan Adı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
MySQL Veritabanı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Anında Teslim
var
var
var
var
var
var
24/7 Teknik Destek
var
var
var
var
var
var
Yedekleme Haftalık Haftalık Haftalık Haftalık Haftalık Haftalık
Aylık Fiyat - - - 6.99 $ 9.99 $ 12.99 $
Yıllık Fiyat 29.99 $
SATIN AL
49.99 $
SATIN AL
69.99 $
SATIN AL
69.99 $
SATIN AL
99.99 $
SATIN AL
129.99 $
SATIN AL

Veritabanı Özellikleri

detaylı bilgi

Eposta Özellikleri

detaylı bilgi

Yazılım Desteği

detaylı bilgi

Uygulama Desteği

detaylı bilgi

Yönetim Özellikleri

detaylı bilgi
Kredi Kartıyla aldığınız hosting paketi 5 dakika içerisinde otomatik açılarak bilgileriniz email adresinize gönderilir. Havale ile yapılan ödemelerde ana sayfamızda bulunan Canlı Satış temsilcisine bildirmeniz halinde hesabınız en kısa zamanda açılacaktır. Sayfamızda yeralmadığını düşündüğünüz herhangi bir eksik bilgi varsa info@turkishost.com email adresiyle iletişim kurabilirsiniz.
 • Tamamı Turkishost tarafından Türkçe’leştirilmiş cPanel, rVSkin arayüzü sayesinde kolay kullanımıyla kullanıcı dostu bir arayüzdür. Hosting ile ilgili tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

 • Gelişmiş Webmail arayüzü sayesinde epostalarınıza her yerden kolayca erişebilirsiniz. Eposta mesajları gönderebilir veya eposta iletilerinizi yanıtlayabilirsiniz.

 • E-posta Yöneticisi sayesinde e-posta hesaplarınızı açabilir, şifrelerini değiştirebilir, hesapları silebilir ve otomatik yanıtlayıcılar oluşturabilir, e-posta hesaplarınızı yönlendirebilirsiniz.

 • Turkishost’un gelişmiş spam korumasının yanı sıra cPanel üzerinde bulunan SpamAssassin sayesinde spam kutusu oluşturabilir, beyaz veya karalistelerinizi belirleyebilirsiniz.

 • Sitenizin istatistiklerini cPanel üzerinden kolayca analiz edebilir, cPanelinizde bulunan AWSTATS ile sitenizin ayrıntılı istatistiğini görebilirsiniz. Bandwith yönetiminden trafik akışınızı görebilirsiniz.

 • cPanel’linizden kolayca sitenizin yedeğini ihtiyacınız olduğunda alabilirsiniz. Tek tıklama ile bütün dosyalarınız ve veritabanlarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 • Dosya yöneticisi bir tık uzağınızda cPanel arayüzünde yer alan dosya yöneticisi ile kolayca dosyalarını yönetebilirsiniz, dosya yükleyebilir, silebilir, dosya oluşturabilir, zipli dosyalarınızı açabilirsiniz. Daha bir çok işlemi dosya yöneticisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 • Alan adı parketme özelliği sayesinde web sitenize birden fazla alan adı ile ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. Alt alan adları açabilir, park ederek eklediğiniz alan adlarına ait e-postalar oluşturabilirsiniz.

 • Veritabanı yönetimi ve veritabanı sihirbazı sayesinde kolayca veritabanları oluşturabilir, oluşturduğunuz veritabanlarına oluşturacağınız kullanıcı adlarına belirleyeceğiniz yetkilerle erişime izin verebilirsiniz. Uzaktan MySQL bağlantısı için belirleyeceğiniz ip adresi ile erişim sağlayabilirsiniz.

 • Güvenlik yönetimi sayesinde link koruması yapabilir, istediğiniz ip adreslerini engelleyebilir ve şifreli klasörler oluşturabilirsiniz. Böylece web sitenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.