İşinizi internete taşımanın tam zamanı!

Kolayca ücretsiz e-ticaret siteniz hazır, hazır tema ,ssl ve sanal post desteğiyle e-ticaret siteniz hemen aktif! Şimdi sizde turkishost ile e-ticarete başlayın!

+ Hemen Kurulum + %100 cPU Desteği + Hazır E-ticaret Yazılımı+ SSL + 7/24 Teknik Destek OPENCART ETİCARET SİTESİ
 • E-ticarete Başlangıç

  39.99$/yıllık

  “Ücretsiz” Hosting

  satın al
 • Deneyimli E-ticaret

  59.99$/yıllık

  “Ücretsiz” Hosting

  satın al
 • Süper E-ticaret

  99.99$/yıllık

  “Ücretsiz” Hosting

  satın al
 • Profesyonel E-ticaret

  129.99$/yıllık

  “Ücretsiz” Hosting

  satın al
Özellikler I. Paket II. Paket III. Paket IIII. Paket
Disk Alanı 5000 MB (5 GB) 10000 MB (10 GB) 15000 MB (15 GB) 20000 MB (20 GB)
Aylık Trafik 50000 MB (50 GB) 100000 MB (100 GB) 150000 MB (150 GB) 200000 MB (200 GB)
SSL (Sanal Pos için)
yok
yok
var
var
Sabit Özel IP
yok
yok
var
var
E-posta Hesabı Limitsiz E-posta Hesabı Limitsiz E-posta Hesabı Limitsiz E-posta Hesabı Limitsiz E-posta Hesabı
FTP 1 Adet FTP Hesabı 2 Adet FTP Hesabı 5 Adet FTP Hesabı Limitsiz FTP Hesabı
MySQL 5.1 1 Adet MySQL Veritabanı 2 Adet MySQL Veritabanı 3 Adet MySQL Veritabanı 5 Adet MySQL Veritabanı
PHP 5.4.x
var
var
var
var
cPU Limiti %50 Sınırsız cPU Sınırsız cPU Sınırsız cPU
Haftalık Yedek
var
var
var
var
Hazır E-ticaret
Yazılımı
var
var
var
var
Lokasyon Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye
İşletim Sistemi Linux Linux Linux Linux
cPanel Türkçe RVSkin
var
var
var
var
Teknik Destek
var
var
var
var
Geri Ödeme
yok
yok
yok
yok
Yıllık Fiyat 39.99 $
SATIN AL
59.99 $
SATIN AL
99.99 $
SATIN AL
129.99 $
SATIN AL

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret hosting paketlerinde eski bir site mi barındırabilirmiyim?

Evet e-ticaret paketlerinden her hangi birini satın alırken kurulum istermisiniz kutucuğunu seçmez iseniz var olan hosting planı kurulumsuz aktif olur.

Disk alanımı dosya paylaşım alanı veya dosya arşivim olarak kullanabilirmiyim?

Satın almış olduğunuz web hosting paketindeki alanınızı hizmet sözleşmemizde belirtilen şartlarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sitelerimin yedekleri alınıyor mu?

E-ticaret hosting paketleriniz de haftalık olarak tüm sitelerinizin yedeği alınır ve bu yedekler her hafta yeni yedeğiniz ile değişir. İhtiyacınız olduğunda turkishost size yedeğinizi teslim eder.

Paket sürem bittiğinde ek süre veriliyor mu?

Turkishost.com'un önceliği müşterileri olduğu için hosting paketlerinde hizmetiniz sonlandığında size ek olarak 5 gün daha verir.

E-ticaret yazılımı olarak ne kullanılıyor?

Turkishost.com'un e-ticaret yazılımı olarak kullandığı yazılım opencarttır.

 • Tamamı Turkishost tarafından Türkçe’leştirilmiş cPanel, rVSkin arayüzü sayesinde kolay kullanımıyla kullanıcı dostu bir arayüzdür. Hosting ile ilgili tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

 • Gelişmiş Webmail arayüzü sayesinde epostalarınıza her yerden kolayca erişebilirsiniz. Eposta mesajları gönderebilir veya eposta iletilerinizi yanıtlayabilirsiniz.

 • E-posta Yöneticisi sayesinde e-posta hesaplarınızı açabilir, şifrelerini değiştirebilir, hesapları silebilir ve otomatik yanıtlayıcılar oluşturabilir, e-posta hesaplarınızı yönlendirebilirsiniz.

 • Turkishost’un gelişmiş spam korumasının yanı sıra cPanel üzerinde bulunan SpamAssassin sayesinde spam kutusu oluşturabilir, beyaz veya karalistelerinizi belirleyebilirsiniz.

 • Sitenizin istatistiklerini cPanel üzerinden kolayca analiz edebilir, cPanelinizde bulunan AWSTATS ile sitenizin ayrıntılı istatistiğini görebilirsiniz. Bandwith yönetiminden trafik akışınızı görebilirsiniz.

 • cPanel’linizden kolayca sitenizin yedeğini ihtiyacınız olduğunda alabilirsiniz. Tek tıklama ile bütün dosyalarınız ve veritabanlarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 • Dosya yöneticisi bir tık uzağınızda cPanel arayüzünde yer alan dosya yöneticisi ile kolayca dosyalarını yönetebilirsiniz, dosya yükleyebilir, silebilir, dosya oluşturabilir, zipli dosyalarınızı açabilirsiniz. Daha bir çok işlemi dosya yöneticisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 • Alan adı parketme özelliği sayesinde web sitenize birden fazla alan adı ile ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. Alt alan adları açabilir, park ederek eklediğiniz alan adlarına ait e-postalar oluşturabilirsiniz.

 • Veritabanı yönetimi ve veritabanı sihirbazı sayesinde kolayca veritabanları oluşturabilir, oluşturduğunuz veritabanlarına oluşturacağınız kullanıcı adlarına belirleyeceğiniz yetkilerle erişime izin verebilirsiniz. Uzaktan MySQL bağlantısı için belirleyeceğiniz ip adresi ile erişim sağlayabilirsiniz.

 • Güvenlik yönetimi sayesinde link koruması yapabilir, istediğiniz ip adreslerini engelleyebilir ve şifreli klasörler oluşturabilirsiniz. Böylece web sitenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.